HAKKIMIZDA

Aquapark ve Eğlence Ürünleri

Aquapark Şişme Botlarının imalatı konusunda uzun zaman deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde ürünlerimiz, bölgemizde tanınmaktadır. Müşterilerimzden aldığımız pozitif enerji ile Sportif ürünler ile genişleterek devam ettiriyoruz. Artık şişme Muz, çekilebilir botlar, Şişme Deniz botları, Nehir raftları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firmamız WWA (Dünya Aquaparkları Birliği) üyesi olan firmamız, şişme ürünler konusunda tamamen müşterilerimizin istediği ürünlerin sağlanması ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Uzun soluklu bir yol arkadaşlığı için, firmamızda sadece en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda oluşabilecek aksaklıklar için de Satış Sonrası desteğimiz ile ve tam istediğiniz ürünlerin geliştirilmesi için her zaman yanınızdayız.

Pazarın Öncüsü

DELPHIS, Su parkların ihtiyacı olan Inline Botlar, Matlar, Raftlar ve Kanoların bütün çeşitlerini bulundurmaktadır. Aynı zamanda Şişme su sporları ekipmanlarınında üretimine başlamıştır.

Deneyimli kadromuz ile, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırdır. Bütün ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için müşteri odaklı olarak çalışılmaktadır, ve %100 müşteri memnuniyeti Şirket misyonumuzdur. Bun konudaki sürekli çalışmalarımız sonucunda firmamız ISO 9001:2008 sistem kalite belgesi ve ISO 18001:2007 İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı Sistem Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Herhangi bir şekil ve ölçüde şişme ürünlerin tasarımını da yapabilen firmamız, isterseniz mevcut tasarımların ihtiyaçlarınıza uyarlanması veya tamamen yeni tasarımlar da yapabilmektedir. Aynı zamanda istediğiniz renkte veya firma logolu olarak botların imalatı yapılabilmektedir.